Vybrané kapitoly verejného zdravotníctva I

Vybrané kapitoly verejného zdravotníctva I

Vaša cena
19,50 EUR
Vaša cena bez DPH
17,73 EUR
Autor
Ivan Rovný kolektív
Podtitul
Nakladateľ
PRO
ISBN
9788089057337
Počet strán / väzba
592 / pevná väzba
Rok vydania
2011
Kód
EAN
9788089057337

Monografia prof. MUDr. Ivana Rovného, PhD., MPH a kol. zapĺňa prázdny edičný priestor v danej problematike. Verejné zdravotníctvo ako multidisciplinárny odbor si už dávno zaslúžilo svoju analýzu i syntézu, ktorá nakoniec vyústila do tohto edičného počinu.
Autorom sa vďaka ich dlhoročnej praxi podarilo prezentovať získané skúsenosti, praktické návody na riešenie konkrétnych, často veľmi zložitých problémov verejného zdravotníctva, ako pevného piliera ochrany a podpory zdravia a samotnej širokospektrálnej, mnoho vrstevnatej problematiky prevencie.
Monografia je určená najmä študentom zdravotníckych odborov a doktorandského štúdia, ale tiež profesionálom verejného zdravotníctva a všetkým odborníkom, zaoberajúcim sa problematikou zdravia obyvateľstva.
Autori v nedávnej minulosti predložili odbornej verejnosti aj iné publikácie, ktoré sa verejného zdravotníctva bytostne dotýkajú: Biologické zbrane; Medzinárodné zdravotné predpisy – teória, legislatíva, implementácia, súvislosti; Mimoriadne udalosti vo verejnom zdravotníctve.
Vybrané kapitoly verejného zdravotníctva I. umožňujú v problematike verejného zdravotníctva spoľahlivú orientáciu so zárukou, že informácie poskytujú odborníci vyzbrojení dostatočnými teoretickými, ale čo je najdôležitejšie, aj praktickými vedomosťami.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty