Dievča, ktoré si tu zanechal

Dievča, ktoré si tu zanechal

Vaša cena
13,90 EUR
Vaša cena bez DPH
12,64 EUR
Autor
Jojo Moyes
Podtitul
The Girl You Left Behind
Nakladateľ
Ikar
ISBN
9788055140681
Počet strán / väzba
352 / pevná väzba
Rok vydania
2015
Kód
EAN
9788055140681

NÁDHERNÝ PRÍBEH DVOCH ŽIEN, KTORÉ SA ROZHODLI NIKDY NEVZDAŤ.
Píše sa rok 1916. Francúzsky maliar Edouard Lefevre zanecháva svoju mladú manželku Sophie a odchádza bojovať na front. Mladej žene po ňom zostáva na pamiatku len jej portrét, na tie časy trochu zvláštny. Keď ich mestečko padne do rúk Nemcom, obyvatelia sa ocitnú na hranici absolútnej biedy. Pre kúsok chleba niekedy riskujú holý život. Vtedy portrét upúta pozornosť nového kommandanta. Dôstojník je obrazom takmer posadnutý a Sophie je odhodlaná riskovať všetko – rodinu, povesť, život –, len aby sa znova stretla so svojím manželom.

Takmer o sto rokov neskôr sa Sophiin portrét dostane do rúk Liv Halstonovej, ako dar od manžela. Ten ho kúpil na ulici od neznámej Američanky. Úplnou náhodou vysvitne, že obraz má obrovskú hodnotu, a tak sa začne boj o to, kto je jeho skutočným vlastníkom. Livina viera v to, čo je správne, tak podstúpi náročnú skúšku.

Nový román úspešnej spisovateľky Jojo Moyesovej je očarujúcim príbehom dvoch žien, ktoré delí takmer storočie, ale spája odhodlanie bojovať za to, čo majú na svete najradšej.
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Žabiatko
4,50 EUR
Kód:
Nie som svoj typ
6,00 EUR
Kód:
Do školy
2,90 EUR
Kód: